ققنوس بی بال در اوج آسمان

سیاسی،فرهنگی،تاریخی ،مذهبی و اجتماعی

۲۹ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

بی بی سی در شبکه های خودقبل از رای گیری انگشت بر انگشتر آقا گذاشته بود/رنگ بنفش( یشم) انگشتر رهبر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، آرای خود را به صندوق انداختند.

عکس زیر مربوط به پیام نوروزی سال جاری1396 می باشد

موافقین ۰ مخالفین ۰

عربستان برای ما گاوی شیرده است که هروقت شیرش تمام شود آن را سر می بریم

دونالد ترامپ:

عربستان برای ما گاوی شیرده است که هروقت شیرش تمام شود آن را سر می بریم

دونالد ترامپ: عربستان برای ما گاوی شیرده است که هروقت شیرش تمام شود آن را سر می بریم

موافقین ۰ مخالفین ۰

سه شب قدر جوانان مومن انقلابی برای تعیین سرنوشت انقلاب/ استراحت و توقف ممنوع تا شرمنده شهدا نشویم

نماینده سابق مجلس خطاب به جوانان نوشت: امشب و فرداشب ـ که فرصت قانونی تبلیغات عمومی است ـ توقف ممنوع است؛ نباید کسی در خانه اش بماند و استراحت کند.

به گزارش خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس طی یادداشتی نوشت: بدانید که تمرین خودسازی و آماده شدن برای عبادت در ماه مبارک رمضان از امشب آغاز می‌شود. دو شب اول یعنی امشب و فرداشب ـ که فرصت قانونی تبلیغات عمومی است ـ توقف ممنوع است؛ نباید کسی در خانه اش بماند و استراحت کند؛ شب آخر هم فرصت ارتباط تلفنی و پیامکی با دوستان و آشنایان و اعضای دور و نزدیک خانواده است و روز انتخابات هم روز مراقبت و تیزبینی است.

متن یادداشت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قلْ إِنَّمَا أَعِظُکُمْ بِوَاحِدَةٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَى وَفُرَادَى

جوانان مومن و انقلابی ایران عزیز!

از امشب تا پایان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، تنها سه شبانه روز یعنی حدود 72 ساعت باقی مانده است. با استعانت از روح بلند 72 شهید کربلا و توسل به امام سوم حضرت سیدالشهدا (ع) این 72 ساعت و این سه شب را چون سه شب قدر احیا بگیرید و سرنوشت انقلاب و کشور اسلامی مان را خود رقم بزنید و به وضع اسفبار موجود خاتمه دهید: «ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم»

بدانید که تمرین خودسازی و آماده شدن برای عبادت در ماه مبارک رمضان از امشب آغاز می‌شود. دو شب اول یعنی امشب و فرداشب ـ که فرصت قانونی تبلیغات عمومی است ـ توقف ممنوع است؛ نباید کسی در خانه اش بماند و استراحت کند؛ شب آخر هم فرصت ارتباط تلفنی و پیامکی با دوستان و آشنایان و اعضای دور و نزدیک خانواده است و روز انتخابات هم روز #مراقبت و تیزبینی است.
امشب و فردا باید روستاییان عزیز و به خصوص مردم شریف و رنج کشیده حاشیه شهرهای بزرگ از جمله تهران ـ که از بدعملی دولتمردان خسته و مغرور، از حضور در انتخابات مایوس و ناامید شده اند ـ به امکان تغییر بزرگ در وضع موجود مطمئن شوند؛ نسبت به عواقب ناگوار تمدید ناکارآمدی، رکود و بیکاری و خطرات تکرار اشرافیت و کاسبی دولتی توجیه شوند و با شما به پای صندوقهای رای بیایند و به دولت کار و کرامت سید ابراهیم رئیسی رای دهند.
در دفاع مقدس بچه رزمنده ها و همرزمان همت، صنیع خانی، عبدالله نوریان، علی توکلی، امیر عرب و دیگر ستارگان آسمان ایثار و مجاهدت، "قو علی خدمتک جوارحی" زمزمه می کردند تا بتوانند آخرین توان و نفس خود را هم در راه حق فدا کنند؛ قالیباف آبروی خود را داد و ما اگر زبان و قدممان را وقف این کار نکنیم شرمنده شهدا خواهیم شد؛ هیهات!

و کان حقا علینا نصرالمومنین

کمترین فرزند ایران اسلامی
علیرضا زاکانی
26 اردیبهشت 1396

انتهای پیام/

موافقین ۰ مخالفین ۰

دولت بی اراده یه دورش زیاده/هم اکنون مصلی بزرگ تهران


دریافت

اصفهان

موافقین ۰ مخالفین ۰

جزئیات پذیرش و تحصیل غیرقانونی برادر رئیس‌جمهور در دانشگاه شهید بهشتی /حسین فریدون

گروه : دانشگاه

حوزه : سیاسی دانشگاه

شماره : ۱۳۹۶۰۲۲۲۰۰۰۵۶۷

تاریخ : ۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۸

جزئیات پذیرش و تحصیل غیرقانونی برادر رئیس‌جمهور در دانشگاه شهید بهشتی در پرونده تحصیل برادر رئیس‌جمهور در دانشگاه شهید بهشتی، وزارت علوم سعی کرد دانشگاه را مقصر جلوه دهد ولی رئیس دانشگاه مدارکی را به کمیسیون آموزش مجلس ارائه داد که نشان از دستورات مستقیم وزارت علوم و فشارهای وارده به وی برای پذیرش حسین فریدون بود، یکی از مهم ترین دلایل برکناری طهرانچی رئیس وقت این دانشگاه نیز ارایه همین اسناد بود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اردیبهشت ماه سال 92 حسین فریدون برادر حسن روحانی رئیس‌جمهور از سوی سازمان سنجش به دانشگاه شهید بهشتی معرفی شده است تا در مقطع دکتری تحصیل کند.

فردی که تحصیل حسین فریدون برادر رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی را پیگیری  می‌کرده است عبدالحسین فریدون پسرعموی رئیس جمهور بوده که در دولت یازدهم با عنوان مدیرکل دفتر وزارتی مشغول به کار است ولی در این چهار سال نقش محوری در تمام کارهای وزارت علوم داشت.

سازمان سنجش در زمان معرفی حسین فریدون به دانشگاه شهید بهشتی وی را دارای معدل 17 در کارشناسی معرفی می‌کند در حالی که پس از چند سال دانشگاه متوجه می‌شود که مدرک حسین فریدون دارای معدل 13 بوده است و معدل به اشتباه به دانشگاه شهید بهشتی ارائه شده است.

دانشگاه مخالفت خود را اعلام کرد و حتی نکته دیگری نیز وجود داشت و آن اینکه حسین فریدون قبولی سال 91 در دانشگاه گیلان بود و سازمان سنجش هیچگاه توضیح نداد که آیا یک فرد قبول شده در سال 91 دانشگاه گیلان می‌تواند در سال بعد در دانشگاه دیگری (دانشگاه شهید بهشتی) تحصیل کند یا خیر.

اعضای گروه آموزشی که شرایط حسین فریدون را بررسی کردند نیز از دوستان رئیس‌جمهور مانند سریع‌القلم بودند.

جالب اینجاست که در نامه‌های در رابطه با بورسیه‌ها اعلام شده بود که هیچکس  حتی از نزدیکان رئیس جمهور نمی‌تواند از فرصت‌ها سوء استفاده کند ولی در همان مقطع حسین فریدون با معدل 13 به دانشگاه شهید بهشتی معرفی شد.

وزارت علوم در نامه به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی سعی کرد دانشگاه را مقصر جلوه دهد ولی رئیس دانشگاه مدارکی را به کمیسیون آموزش مجلس ارائه داد که نشان از دستورات مستقیم وزارت علوم و فشارهای وارده به دانشگاه برای پذیرش برادر رئیس جمهور بود، یکی از مهم ترین دلایل برکناری طهرانچی رئیس وقت این دانشگاه نیز ارایه همین اسناد به مجلس بود.

انتهای پیام/

موافقین ۰ مخالفین ۰